ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

مرکز مشاوره روانشناسی در کرج

خلاصه متن:

مشغله های زیاد، ارتباطات فراوان اجتماعی، کاری، خانوادگی، مشکلات انبوه مالی، عاطفی، شغلی و خانوادگی، بشر امروز را در معرض بیماری های روانی متنوع قرار داده است، که ضرورت مراجعه به مراکز مشاوره روانشناسی را بیش از پیش ایجاب کرده است.

مرکز مشاوره روانشناسی در کرج نیز از جمله مراکز مشاوره فعال در رفع مشکلات هم وطنان می باشد.

مرکز مشاوره روانشناسی در کرج

           از جمله مراکز مشاوره در کشور، مرکز مشاوره روانشناسی در کرج است که همانند سایر مراکز مشاوره با بهره گیری از متخصصان مجرب و حاذق در این زمینه به خدمت رسانی به شهروندان این شهر می پردازد.

         جایگاه و ضرورت مراجعه به مشاوره تا آنجا اهمیت دارد که حتی در مدارس مشاورانی که در رشته های مشاوره تحصیلی و تربیتی مدارج عالی دارند، ساعاتی از هفته ( در مدارس شلوغ به طور تمام وقت)  به کار رسیدگی به مشکلات تحصیلی و رفتاری دانش آموزان می پردازند.

 

مرکز مشاوره روانشناسی در کرج

       بر اساس تحقیقات به عمل آمده 60 تا 87 درصد از مشکلات، در مراجعه به مشاوره حل می شود؛ در این تحقیق ثابت شده که مراجعه به مراکز مشاوره روانشناسی بین 9 تا 12 مانع از حاد شدن مشکل می گردد.

        به خاطر دارم، دوستی که فرزندش دچار شب ادراری بود و مشکل پزشکی هم نداشت؛ می گفت: این مسأله باعث کاهش اعتماد به نفس کودک شده بود، تا این که به یکی از چندین مرکز مشاوره روانشناسی در کرج مراجعه کرد، در آنجا چندین طی چند جلسه درمان شده بود.

       دوست من خیلی از آن مرکز مشاوره روانشناسی در کرج تعریف می کرد و سایرین را نیز به مراجعه به این مرکز تشویق می کرد.

مرکز مشاوره روانشناسی در کرج

 

کلینیک مشاوره ای

      در یک کلینیک مشاوره ای بیمار با مراجعه و دریافت نوبت، در وعده ی معین در اتاق روانشناس حاضر شده و ابتدا وضعیت خود را به طور کامل برای مشاور توضیح می دهد، در این زمان بیمار باید به طور کامل به مشاور اعتماد کند و هیچ بخشی از مشکل خود را به بهانه ی شرم و آزرم مخفی نکند.

         به عنوان مثال در ماجرای فوق، پدر با فرزند خود صحبت کرده و او را متقاعد می سازد تا به آن مرکز مشاوره روانشناسی در کرج مراجعه کنند.

 

مرکز مشاوره روانشناسی در کرج

       مشاور که به دقت به صحبت های پدر و پسر گوش می کند، در فضایی صمیمانه تر به طور جداگانه با هر دویشان صحبت می کند، چه بسا رفتار پدر در خانه موجب بروز چنین  مشکلی در فرزند شده باشد.

       سپس با توجه به آموزه های علمی و تجربی خود توصیه هایی به ایشان می کند و برای زمانی دیگر به ایشان نوبت می دهد.

    روشی که در این مرکز مشاوره روانشناسی در کرج از نظرتان گذشت، کم و بیش در سایر مراکز مشاوره ای نیز اجرا می شود.

 

مطالب مرتیط:

روانشناس در کرج

مشاوره خانواده در کرج

کلینیک روانشناسی در کرج

روانشناس کودک در کرج


طراحان برتر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رشته مکانیک دانلود رایگان گل افشان فروش انواع برند کولر گازی با بهترین قیمت سایت قلعه و جنگ های صلیبی فروش انواع برنج ایرانی سایت قطب اخذ ویزای شینگن کینگ فایل